Alpha Reality

predávame a staráme sa o našich zákazníkov
už niekoľko rokovSme realitná kancelária Alpha Reality s.r.o. Dlhoročným pôsobením na trhu ponúkame kompletný realitný servis, ktorý zahŕňa sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností, poradenské a právne služby, hypotekárne poradenstvo a odhad hodnoty nehnuteľností.
Našou prioritou je diskrétnosť, individuálny prístup a vysoká úroveň poskytovaných služieb.

Radi sa s Vami stretneme v našich priestoroch na Duklianskej ulici 38 (Obchodné centrum R11) v Spišskej Novej Vsi a preberieme všetky možnosti predaja, prenájmu alebo kúpy vašej nehnuteľnosti.

Výkup nehnuteľností

Našli ste svoju vysnívanú nehnuteľnosť a rýchlo potrebujete predať tu svoju? Dostali ste sa do finančných problémov a hrozí vám EXEKÚCIA či DRAŽBA? Nezvládate splácať úvery či nebankové pôžičky a hrozí vám, že prídete o svoju nehnuteľnosť?

Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie vašej finančnej situácie. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete našu realitnú kanceláriu, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať. Ponúkame vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu. Samozrejmosťou je férová výkupná cena.

Pri určení výkupnej ceny nehnuteľnosti vždy vychádzame z trhovej hodnoty stanovenej znalcom. Z trhovej hodnoty naša realitná kancelária vypláca maximálnu možnú kúpnu cenu, a to až do 90% trhovej ceny. Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky pracovníkom realitnej kancelárie a zistení právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti.

Kompletný právny servis

Naša realitná kancelária uhradí dohodnutú čiastku rýchlo a operatívne a tiež za Vás zariadi všetky potrebné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Zastúpime vás pri jednaní s Vašimi veriteľmi a inými subjektmi.

Proces  • zoznámenie s klientom

  • vyhľadanie ponuky

  • kompletný servis

  • predaj nehnuteľnosti